← НАЗАД НА БОЗА

Кратки цветни шорцеви за топлите летни денови

Кратки цветни шорцеви за топлите летни денови
1375 Читања

Секаде по бутиците ќе видите сцетни дезени. Ги има во облик на маички, панталони, блузи, палта, фустанчиња, кратки шорцеви.

Кратките шорцеви се ултра модерно парче кое е многу модерно оваа сезона. Нивната практичност едноставно ќе ве натера да си ги набавите. Ова се неколку типови на шпрцеви потпишани од модните брендови H&M, Mango, Top Shop…

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk