ШоуБиз

Larisa Rikelme – до гола кожа

Познатата Парагвајска навивачка, ги израдува своите фанови со уште еден провокативен едиторијал:

Larisa Rikelme која се прослави кога го поддржуваше тимот на Парадавала во 2010 год, сними уште еден провокативен едиторијал за едно Бразилско спписание “Sexy”. Таа овој пат решила да открие се, а на фотографиите е прикажана со навивачки реквизити и скоро со ништо повеќе…

Во овој едиторијал, на Фејсбук профилот таа ја надмина цртата од милон фанови, што е повеќе од сите моменално најактуелни глумици и поп ѕвезди.

Погледнете како изгледаше снимањето.

http://www.youtube.com/watch?v=5rOlgXvU_tc&feature=player_embedded

 

Напиши коментар