← НАЗАД НА БОЗА

Лејди Гага и Донатела Версаче растураат во Милано!

Лејди Гага и Донатела Версаче растураат во Милано!
1176 Читања

Вљубеничката во Версаче, познатата 26 годишна пејачка Лејди Гага, во понеделникот вечерта беше фотографирана како се забавува во Милано во придружба на нејзината модна калица, познатата Донатела Версаче.

Таа во текот на вечерта променила два сосема различни изгледа. Еднаш е фотографирана како блондинка во црн долхжг фустан, а потоа како бринета во црвен фустан.
Спектакуларно изгледа на сликите.
 Овој пат познатата пејачка изгледа како вистинска дама.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk