Мода

Летна колекција во смарагдни тонови со драгоцени камења…

Колекција која е направена од најфиниот материјал, збогатен со кристали полудраги камења. Колекција со смарагдни бои, нo роматични и  балансирани нијанси  и  тонови во хипи стил, со сосема различна нота од досегашните, со апликации од светлечки кристали и штрасови, флорални принтови и шари, а дава женствена нота.

Боите кои се во тренд доминраат со колекцијата, како тиркизна, розева, пурпурна, портокалова… Светкавите кристали, прилегаат на бикинито и даваат возбудувачки тон и атрактивност… Колекцијата нуди и комбинации на детали и ташни, накит , апликации и ремени…

Оваа колекција нуди прекрасен стил полн со елеганција и егзотични бои, женственост и дозволува жената да се идентификува со соствената индивидуалност и оригиналност.

 

 

 

Напиши коментар