Мода

Летни модни додатоци од H & M – мора да ги имате !!!

Подготовките за лето, во H & M се во полн ек, а полиците се пополнети со најновите модели на костими за капење и уникатни модни додатоци, кои оваа сезона се најразновидни… На прв поглед, навистина е тешка одлуката да изберете помеѓу прекрасните аксесоари и  преубави костими за капење…

Почнувајќи од шарен накит, па сé до впечатливи сандали, H & M се потруди ова лето да го направи незаборавно. Доза на гламур, додека сте на плажа ќе Ви дадат и прекрасните ѓердани, комбинација од златно и тиркизно, како и широките сламени шешири, а ултимативен моден додаток се и рамните сандали со змиски принт.

Летото може да започне !!!

Напиши коментар