← НАЗАД НА БОЗА

Летно освежување со Naf Naf

Летно освежување со Naf Naf
943 Читања

Доколку сакате да ја обновите летната гардероба ви предлагаме да ја погледнете новата колекција на Naf Naf. Дизајнерите на оваа модна куќа инспирацијата за најновата колекција инспирацијата ја побараа на улиците, а резултатот е облека со дамски и кежуал изглед во едно. Најважно е да се чувствувате удобно, и да експериментирате, а тоа ви ги дозволуваат овие парчиња облека.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk