Мода

Лето во знакот на елегантни сандали

Познатиот моден бренд Џими Чу секоја сезона на своите обожаватели им испорачува двесте различни модели на чевли, погодни за секоја прилика во која една жена може да се најде – од елегантни, но спортски модели кои ќе додадат посебна нота на лежерниот изглед, па сè до сериозни, сексапилни и гламурозни сандали.

Во топлата сезона, Џими Чу вешто ги споил стилот и квалитетот, за кои овој моден бренд во минатото доби и меѓународно признание, а најновите чевли се истакнуваат по прекрасниот дизајн, силните бои и детали кои нема да поминат незабележано. Сандалите кои го одземаат здивот, доаѓаат во безвременските црни и беж нијанси, со многубројни испреплетени ременчиња кои ја прават оваа колекција препознатлива и вредна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Напиши коментар