ШоуБиз

Љубовниците се кријат со пешкир! Џеј Ло му најде работа на Каспер

Џеј Ло е на заслужен одмор по синоќешниот настап пред илјадници фанови во Рио.

За нејзината приватност е задолжен Каспер, играчката момче кое беше задолжено да ја прекрие целата тераса со пешкири само да не ја видат Џеј Ло. Додека таа си четуваше на нејзиниот мобилен замотана во пешкир, тој кутриот се тегнеше со пешкирите.

Напиши коментар