ШоуБиз

Љубовта на Emma Roberts кон парите :)

Вбројувајќи се меѓу една од најмладите и најуспешните холивудски ѕвезди, Emma Roberts (21) дефинитивно може да се пофали со доста кеш, а воопшто не се срами и да признае дека парите многу ѝ значат во животот.

Фотките ги направил фотографот Tyler Shields, а на нив може да се види атрактивната актерска ѕвезда како заводливо позира со купчиња пари, односно банкноти од по 100 долари.

На една од сликите таа дури и ги фрла парите во воздух, а веднаш во наредната ги држи со заби. Нема сомнеж дека зелените хартии се значајни за сите холивудски ѕвезди, па секако, ни оваа не е исклучок.

Напиши коментар