ШоуБиз

Љубовта на Ибица и годи! Наташа во подобро издание ја немаме видено

И додека новинарите им предвидуваат крај на врската, Наташа Беквалац и Влада Вуксановиќ уживаат на Ибица.

Влада постојано објавува нови фотографии на својот Facebook профил, од кои јасно може да видиме дека љубовта им цвета. Наташа е насмеана на секоја фотографија, по што може да се заклучи дека ужива во друштвото на Влада. Еве како тие се забавуваат:

Напиши коментар