Мода

Lupo костими за капење

Со оглед на тоа дека сите сме различни, а ни се разликуваат и вкусовите, некому му се допаѓаат костими за капење во светла боја,  а некому темни тонови, на некој главен акцент им се додатоците, па обрнуваат повеќе внимание на деталите. Брендот Луп0, нуди уникатни бикини, кои никаде на друго место, нема да ги најдете, свен овде. Едноставни во дизајнот, но и женствени, така што во нив женските облини се истакнуваат на најдобар можен начин.

Моника Пиетрасинскае, е прекрасен модел за оваа колекција, на костими, а сигурни сме дека ќе пронајдете барем еден модел кој ви се допаѓа и кој и вас ќе ве воодушеви.

 

Напиши коментар