ШоуБиз

Мадона ви подарува Сваровски ѓердан!

Кралицата на поп музиката во соработка со компанијата „Сваровски“ одлучила да го подари ѓерданот кој го носеше за време на снимањето на спотот за песната „Give Me All Your Luvin“.

На нејзината официјална Фејсбук страна, Мадона организира наградна игра, а за ѓерданот чија вредност сеуште не е позната, можат да се натпреваруваат сите фанови на Мадона кој ќе ја лајкнат страницата на Мадона, а потоа и таа на „Сваровски“.

Наградната игра ќе трае до 19-ти Февруари, а среќниот добитник ќе се се дознае дури на 5-ти Март.

На спотот може да видите како изгледа подарокот, за кој ви советуваме, вреди веднаш да се аплицира:

Напиши коментар