ШоуБиз

Madonna не почасти со голи гради

Обично брадавиците излегуваат случајно, но тоа не е така кога е во прашање кралицата на поп музиката, Madonna.

Синојка таа го одржа својот концерт во Турција, каде освен најновиот материјал, на турската публика им ги претстави своите атрибути.

52 годишната пејачка најпрво ја соблекла белата кошула, а потоа го поттргнла црниот чипкан градник покажувајќи ги голите гради. Погледнете ја видео снимката од концертот:

Напиши коментар