ШоуБиз

Madonna во садо-мазо издание!

Обожавателите на кралицата на поп музиката со нетрпение го очекуваат нејзиниот спот за песната „Girl Gone Wild“. Ова е всушност втор сингл на Madonna од нејзиниот албум насловен  едноставно како „MDNA“.

Судејќи по црно-белиот тизер кој таа решила да го сподели со совите фанови, можеме да заклучиме дека треба да очекуваме див спот со садо-мазо елементи. Кралицата има синџири во своите раце во видеото, а има и некои згодни момци кои се желни за нови сексуални искуства. Погледнете го тизерот, а за целосното видео ќе почекаме уште некој период:

Напиши коментар