ШоуБиз

Мајли Сајрус провокативно лиже :)

Својата кариера ја изгради како невина и прекрасна Дизни принцеза, а пота се претвори на Хана Монтана. На сликатва што ви ја претставуваме, Мајли Сајрус (19) некако доста скривнала од нејзиното јас.

Всушност, оваа слика ги шокира сите нејзини помлади фанови, а на неа може да се види како Мајли провокативно позира со тортата која има вулгарна форма, а му била направена на нејзиниот дечко за роденден.

Мајли е готова со јазикот да ја лижне тортата која личи на пенис, а на некои слики ја има како држи алкохол во рацете. Според странските медиуми, таа пиела цел ноќ и се забавувала до бесвест.

Епа, сега, тоа ти е кога нашиве генерации имаат вакви идоли!

Напиши коментар