ШоуБиз

Marilyn Manson му пее на роденденот на 10-годишно дете!

На роденденот на едно 10-годишно дете настапил никој друг туку контроверзниот Marilyn Manson! Веруваме дека детето уште многу долго ќе си го памети овој роденден…

Познатиот актер Johnny Depp направил нешто несекојдневно. За десетиот роденден на својот син Jack го повикал да пее уметникот  Marilyn Manson. Пејачот, кој досега неколку пати е обвинуван дека е обожавател на ѓаволот и дека пушел цигара направена од иситнети човечки коски, ги потврдил овие гласини.

–          Johnny и јас сме добри пријатели. Неодамна снимивме и песна заедно во која тој е тапанарот, а јас пеам и свирам на гитара. Песната на крај испадна подобра од очекуваното, па решив да му ја возвратам услугата на Depp, – изјавил музичарот.

Напиши коментар