man fashion

Машките шорцеви со принт апсолутен хит за ова лето!

Доколку сте од оние мажи кои ја следат модата веројатно знаете дека шорцевите во дезени и принтови се апсолутен хит за ова лето.

Повеќето познати брендови веќе ги пуштија во продажба своите шорцеви кои ќе можете да ги комбинирате со маици и кошули.

Изминатите сезони неможевме да види вакво шаренило на машките нозе, но оваа година треба да излезете од модни норми и да ги носите.

Еве ги нашите предлози:

Напиши коментар