man fashion

Мажите со впечатлив накит ова лето

Модните дизајнери се повече се трудат да ги истакнат мажите со впечатлива облека и накит. За ова лето колекциите за накит кои ги понудија модните дизајнери за мажи, се богати. Доминираат нараквиците, ланчињата и прстените со големи привезоци, впечаттливи бои и големини.

Кутиите за накит дефинитивно ќе им бидат потребни и на мажите. Погледнете што понудија брендовите, па одберете го она што најмногу прилега на вашиот стил.

 

Напиши коментар