ШоуБиз

Меган Фокс во топ форма после бременоста

Дали би поверувале дека оваа жена дури пред помалку од два месеци родила?

Меган Фокс почна се почесто да се појавува во јавноста демонстрирајќи го своето совршено тело…но и поелегантен стил на облекување.

Два месеци после раѓање е време кога младите мајки често треба да се потсетуваат да си ја средат фризурата или да излезат од дома:)  Но Меган очигледно не е од тие девојки. А вие ќе се уверите кога ќе ги видите фотографиите што следуваат во продолжение.

 

 

Напиши коментар