← НАЗАД НА БОЗА

Мила Кунис топлес!

Мила Кунис топлес!
792 Читања

Атрктивната млада глумица, се почесто и почесто се појавува по медиумите, како девојка на згодниот Ештон Качер или пак како резултат на нејзините успешно снимени филмови. Предходната година таа се прослави со оскаровецот Црниот лебед и од тогаш како кариерата да и тргна само во нагорен правец.

Овој пат таа ќе се појави топлес на насловната страница на ноемвриското издание на познатото списание Esquire Mag како најсекси жена за 2012та година.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk