ШоуБиз

Миранда Кер во екстремно жешко издание

Австралијанката Миранда Кер ја снимаше новата реклама за познатиот бренд Викториа Сикрет. Како и секогаш, колекцијата е посветена на сензуалните жени, а таа како и секогаш зрачи со огромна доза на сексипил. Ова е најновото видео од неа. Погледнете како изгледа Миранда, а и новата колекција на секси долна облека:

Напиши коментар