Мода

Мода за на плажа од Accessories

Погледнете ја , новата колекција за на плажа , која ја нуди Accessories!

Новите костими за капење и прекрасните фустани, ќе ги воодушеват и оние со најистенчен вкус. Широката палета на разноврсни бои и модели, сигурно ќе се вклопи со сечиј стил.

Во оваа галерија погледнете неколку од најбараните модели од колекцијата лето 2012.

 

 

 

 

Напиши коментар