Мода

Модерни, уникатни и опуштени… со пролетните здолништа од Zara !!!

Какво изненадување овој пат подготви Вашиот омилен бренд… ќе Ви откријат следниве фотографии…

Новата колекција здолништа Пролет/ Лето 2012, цвета, токму како и доаѓањето на најубавото годишно време. Разиграните здолништа со најтренди примероци и омилениот колоритен бран за оваа сезона, ќе станат Ваше омилено парче кое со добра комбинација, ќе биде идеален аутфит и за Вашите денски прошетки, и за Вашите деловни средби, но и за вечерните излегувања.

За голема радост на сите трендсетерки и оние кои го препознаваат уникатното…  Zara го подготви најдоброто досега…

Напиши коментар