Мода

Модна прогноза: Ќе се носи плисирано…

Ситните и нежни набори на лесните и флуидни ткаенини се вистински „ џек пот “ за сите девојки и жени кои уживаат во романтичниот, нежен и елегантен изглед.

Модниот тренд на тесни фалти кои под сончевите зраци, ќе направат да изгледате блескаво, е прифатлив, едноставен и шармантен…

Доволно е да имате здолниште, фустанче, можеби кошула, чии набори нежно ја истакнуваат Вашата силуета и Вие веќе сте модерна, атрактивна и неодолива…

Напиши коментар