ШоуБиз

Мокра и заводлива… Бар Рефаели во видео кое мора да го погледнете

Таа важи за една од најсексипилните жени на светот, и тоа сосема заслужено.

Ова е најновата реклама за нејзината линија на долна облека Under Me.

Во видеото Бар се појавува во мокра бела блуза под која не носи градник, и танга гаѓички кои совршено се припиени за нејзиното тело. Погледнете како изгледа Бар во ова видео:

Напиши коментар