ШоуБиз

На кого подобро му стои Victoria Beckham?

И двете светски познати ѕвезди се одлучиле за истиот фустан од последната колекција на Victoria Beckham. Што мислите вие, на која подобро ѝ стои?

Jessica Biel се појавила во бел фустан со потпис на Beckham кон крајот на минатата година и тоа во емисијата „The Late Show with David Letterman“. Од друга страна, пак, Beyonce се појави во ист ваков фустан, само во тегет боја и тоа пред само неколку недели. И двете го искомбинирале со различен модел на чевли.

Штом ги изгубите вишокот килограми по породувањето редно е да го покажете своето тело, зарем не?

Напиши коментар