ШоуБиз

На која и стои подобро? На Ема Стоун или Леа Мишел?

Модната куќа Lanvin е омилена помеѓу звездите, особено е омилена на оние кои сакаат да изгледаат стилски, елегантно и сексапилнато. Облеката и модните додатоци на Lanvin прават секоја жена да се изрази на неповторлив начин.
Стилот на двете млади дами кои ќе ви претставиме денес, прилично еволуирале во последниве години и тие се повеќе се потпираат на квалитетна и актуелна мода.
Актерката Ема Стоун одлучи да го поддржи партнерот Ендру Гарфилд за време на Бродвејската претстава “Death of a Salesman”во Њујорк, во која тој учествуваше.
Убавата 23-годишна ѕвезда за настанот одбра гардероба во беж-кафени нијанси, фустан во грчки стил во кремаста воја од колекцијата на Lanvin.
Ема исто така избра одлични чевли од колекцијата на Lanvin.
Со исти чевли блесна и ВОЛШЕБНАТА Лиа Мишел пред неколку дена.
Темнокосата актерка неодамна стана лице на L’Oréal Париз. Неспорно е тоа дека младата Леа е една од најпознатите, најпозитивните и најблескави дами во шоу бизнисот.

Напиши коментар