ШоуБиз

На обична забава таа се појави со венчаница! Гага не престанува да шокира

По концертот на затворањето на Параолимписките игри во Лондон, каде настапија Ријана, Џеј Зи и Колдплеј, забавата продолжи во еден ноќен клуб во Лондон.

На забавата се појави и Лејди Гага. Во бела венчаница која ја придржуваа неколку луѓе одзади, со длабоко деколте од кое само шт не излегоа градите и круна на главата. Тоа било само обична забава, но Гага како и секогаш мора да направи нешто за да биде во центраот на вниманието.

Освен Гага, такви чудни ликови имало уште неколку. Еден од нив е еден нејзин фан кој позирал покрај неа облечен акко Џон Ленон.

Напиши коментар