ШоуБиз

На овие гради никој не може да одолее

Селма Хаек е секс симбол со години на холивудската сцена. До сега има остварено бројни улоги, кои поминаа навистина успешно но освен по добрата глума таа е позната и како девојка со совршени облини.

Таа се појави на промоцијата на нејзиниот најнов филм со неверојатно деколте со кое ги привлече сите погледи кон себе. На нејзиното деколте не можеше да остане рамнодушен ни режисерот на филмот Оливер Стоун. Погледнете како тој одреагира кога Селма застана до него:

Напиши коментар