ШоуБиз

На Софија Вергара и се пукна фустанот!

Софија Вергара можеби не освоила награда на Еми доделувањето оваа година, но без сомнение освои многу симпатии.

Всушност, ѕвездата на наградената серија ‘Modern Family’, Софија Вергара на својот Твитер профил објавила фотографии од самото доделување.

Дефинитивно најинтересни биле оние на кои колумбиската убавица го покажала задникот: всушност и пукнал фустанот!

“Да тоа ми се случи 20 минути пред да ја добиеме наградата. Го сакам мојот живот”, стои под фотографијата.

Но брзо се снашла!

Напиши коментар