← НАЗАД НА БОЗА

Најдобрите обувки за ова Лето… од Zara, Bershka, Mango и H&M !!!

Најдобрите обувки за ова Лето… од Zara, Bershka, Mango и H&M !!!
1342 Читања

По сугестија на купувачите, овие брендови за ова Лето беа задолжени за неутрални бои, кои ќе одговараат на повеќе комбинации…

Преовладувачки се блескавите металик бои што потсетуваат на злато и сребро… Преку овој благороднички дизајн, Вашите омилени обувки ќе Ве освојат и ова Лето…

Без разлика дали сте љубител на високи потпетици, рамни сандали или патики…

Секаде ќе се движите со многу стил и шарм…

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk