Мода

Најдоброто од ненадминливиот Elie Saab

Дизајнер што ја боготвори женската сензуалност и силуета и ја облекува во најромантичните гламурозни фустани. Секоја негова колекција е безпрекорна и буквално го одзема здивот со фантастичните креации кои како тукушто да излегле од магичниот свет на бајките.

 

 

 

Напиши коментар