Дестинации

Најлуксузниот резорт на Бали – W Retreat & Spa

W Retreat & Spa е многу убава и луксузна дестинација. Резортот се наоѓа на рајскиот остров Бали, на самиот брег. Ова е еден современ резорт и гостите можат да уживаат покрај внатрешните и надворешни базени, во Спа центрите, да уживаат во првокласната кујна и едноставно да се насладавуаат на раскошот насекаде околу себе.

 

Напиши коментар