Мода

Најголемите трендови за престојната пролетна сезона

Доколку сакате и оваа сезона да бидете во тренд, дознајте кои се најголемите трендови за престојните топли денови:

Шарени бои и геометриски форми

Интересни наметки и палта

Смели и необични принтови

Портокалово

Розеви „одела“ со куси панталончиња

Футуристички принтови

Пастелни нијанси

„Камуфлажа“

Металик основа

Плисирани кошули, здолништа и фустани

Напиши коментар