ШоуБиз

Најпрво игра во вода со децата, а потоа и со Каспер

Џеј Ло ужива во својот одмор на Мајами со своите деца и со Каспер. Таа се појави во црни бикини и сите погледи ги привлече кон себе за миг. 43 годишната мајка мора да признаеме изгледа одлично.

Најпрво Џеј Ло им се посветила на децата, со нив играла секакви игри во вода, а потоа следела “игра” со нејзиното момче Каспер. Судејќи по фотографиите, сепак тие остануваат и понатаму во врска. Иако се шпекулираше дека нивната врска е во криза.

Напиши коментар