ШоуБиз

Најслатките селебрити бебиња на плажите

Популарни дечиња, уште популарни родители пливаат и уживаат на плажите. Овој пат ви ги претставуваме фотографиите на кои славните родители поминуваат убави моменти  со своите деца.

Погледнете како уживаат на плажа актерката Елен Помпео со ќеркичката Стела. Џенифер Лопез со малиот Макс, Кортни Кардашијан со Месон, Метју Меконаи со Леви, Алесандра Амбросио со ќеркичката Ања…

Напиши коментар