ШоуБиз

Најзгодните во бикини

Еден познат британски сајт направи лисат на најзгодни холивудски ѕвезди во бикини.

На првото место се најде Бијонсе. Второто место го делат Џесика Алба и војводката од Кембриџ Кејт Мидлтон. На четврто место се најдоа Пипа Мидлтон и Шерил Кол.

На шесто место е моделот Ел Мекерсон, а популарната Ким Кардашијан е на 10-то место.

На оваа листа нормално се најде и Ријана и тоа на шесто место заедно со Ел.

Напиши коментар