ШоуБиз

Наташа си го “фати” победникот на Vip Survivor

Наташа Беквалац повторно ги наполни страниците на жолтиот печат, овој пат со нова љубов.

Таа е во врска со победникот на Vip Survivor, Влада Вуксановиќ. Тие го снимале спотот за песната на Беквалац “ Pozitivna”.

Српските и хрватските медиуми на големо пишуваат дека тие по снимањето на секси сцените на Ибица, ја продолжиле романсата во хотел во Брач.

Сега за сега ни Наташа ни Влада не се огласиле на шпекулациите.

Напиши коментар