ШоуБиз

Не се грижете за Блејк Ливели! Рајан Рејнолдс е тука за тоа:)

Шпекулациите дека тие двајца се забавуваат не се од сега, тие постојат уште пред осум месеци. Познатата двојка заедно го прослави денот на независноста на Америка, 4 јули.

Многу бакнежи, прегратки… покажуваат дека и двајцата уживаат кога се еден покрај друг.

Рајан е облечен во кежуал варијанта, со платнени панталони и бела маичка, додека пак Блејк, модната икона на Холивуд беше облечена во ретро костим за капење. Она што друго може да се забележи кај Блејк е целулитот на нејзините нозе, иако тоа никој не го очекуваше.

Напиши коментар