ШоуБиз

Некогаш и сега, фотографии кои ќе ве насмеат

Познатите ѕвезди од нашите соседни држави не изгледале секогаш вака како што изгледаат сега. По посетата на многу пластични хирурзи, по промената на имиџот, вклучувајќи ја фризурата, шминката и облеката, тие сега се како нови личности.

Погледнете како изгледале некогаш, а како изгледаат сега: Цеца, Драгана, Северина, Жељко Јоксимовиќ…

 

Напиши коментар