← НАЗАД НА БОЗА

Некогашниот дечко на Amy Winehouse обвинет за силување!

Некогашниот дечко на Amy Winehouse обвинет за силување!
473 Читања

35-годишниот Reg Traviss, поранешниот дечко на починатата Amy Winehouse, бил уапсен во Лондон и една цела ноќ ја поминал во притвор. Иако бил пуштен од затвор по само една помината ноќ таму, можно е повторно да се врати бидејќи бил обвинет за силување.

Го тужела непозната девојка со која, според неговите зборови, се гледал од време на време.

–          Скршен е. Не може да си поверува што му се случува. Иако ја познава, со неа никогаш немал секс. На суд ќе докаже дека е невин, – изјавил негов близок пријател.

Reg ги негира обвиненијата, нарекувајќи ги небулозни и лажни. Девојката која го пријавила, наводно била силувана во јануари.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk