ШоуБиз

Неколку папарацо фотки од Ким Кардашијан во Мајами

Овој пат ќе ви претставиме неколку фотографии од Ким Кардашијан, и замислете не се објавени од неа.

Ова се неколку папарацо фотки кои ќе ви покажат како Ким одмара. Додека таа се релаксирала на одморот во Мајами, нормално папараците не ја испуштиле шансата да го сликаат тоа:

 

Напиши коментар