Мода

Неколку совршени летни комбинации

Ова е најновата колекција на брендот MAX&Co, која ви остава голем избор на модерни парчиња.

Пастелни и јаки бои, елегантни и кежуал варијанти…Тие се идеални за дневните и вечерните прошетки, за на плажа, за на работа… Погледнете ја колекцијата и одберете нешто за себе:

Напиши коментар