← НАЗАД НА БОЗА

Нема да ја препознаете без шминка и без фризура

Нема да ја препознаете без шминка и без фризура
1483 Читања

Таа е прогласна за една од најубавите актерки на денешницата. И тоа е така, но кога е средена од глава до пети.

Реалната слика за Мила Кунис е сосема поинаква. Еве како изгледа Мила кога мисли дека никој не ја гледа. Со бушава коса, без шминка, призор кој воопшто не и личи. Сепак таа е јавна личност и не би требало да си го дозволи ова…

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk