ШоуБиз

Нема потреба од изненаденост! Таа е од Хаваите… Никол со совршено тело на плажите во Мексиско

Таа е пејачка, танчерка и жири на британското издание на Х Фактор. Но, Никол Шерцингер е и одличен сурфер. Таа се појави на плажите во Мексико со неверојатно спремно тело.

34 годишната убавица завладеа со брановите. Погледнете како изгледаше Никол пред само некој ден во Мексико.

Напиши коментар