ШоуБиз

Нема повеќе простор за деманти! Мила Кунис и Ештон Качер фатени на дело

 

Иако демантираа за секоја гласина која излезе во јавноста за нив, сега се фатени на дело. Упорноста на папараците се исплатеше, па тие успеаа да ги уловат Мила Кунис и Ештон Качер во многу интимна ситуација. Нежни прегратки и сочни бакнежи се гледаат јасно на секоја од фотографиите.

Иако во јавноста говорат едно, парот сепак јавно си искажувал љубов среде бел ден во еден локал во Холивуд.

Пред само неколку дена Мила изјави дека веќе подолго време е сингл, дека не може да си најде момче со кое ќе има нормален живот, токму поради папараците кои ја нарушуваат нејзината приватност.

Напиши коментар