Мода

Неодоливи парчиња облека за јули и август од H&M

Сезоната на одмори започна, а популарниот шведски бренд работи со полна пареа. Тие ја претставија и својата најнова колекција за јули и август.

Колекцијата е намента за топлите денови, освежена со многу весели бои и дезени. Погледнете ја и одберете си нешто за себе.

 

Напиши коментар