Мода

New Look – новиот бран сандали на полна пета… Извонредно !!!

Бои, дезени и модели кои совршено го надополнуваат сечиј стил…

Богатата понуда од New Look, ќе го направи вашиот чекор женствен и провокативен.

Изборот е навистина голем, така што асортиманот задоволува различни вкусови. На Вашите нозе можат да блеснат примероци со боја на сладолед, неонски и шарени дезени.

Можете да бирате помеѓу дрвена пета или пета со „ облечена “ ткаенина…

Изразете се со ведри бои и самоуверено искомбинирајте ги со впечатлива боја на облека.

Преку разнобојните пруги и цветни примероци, направете го Вашиот стил шармантен и разигран.

Црните модели се класика, „ главен виновник “ за комбинирање со голем број гардероба… Сепак ова Лето определете се за  нешто посмели комбинации кои вклучуваат силни бои на сандали. Трендовите за оваа година, по прашањето за боја и дезен, во потполност се опфатени  во оваа колекција. Истите, ја прават сладок предизвик при изборот на идеалниот пар сандали.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Напиши коментар