ШоуБиз

Niki Minaj во стил зебра! :)

Покрај Justin Bieber и раперката Niki Minaj се најде на априлската насловна страница на списанието „Complex“ по повод 10-годишнината од неговото постоење. За разлика од тинејџерската ѕвезда, нејзиното лице останало недопрено.

По неколку интересни фотки, облечена во стил на зебра, односно носејќи облека на риги, Niki се отворила и во врска со својот приватен живот.

–          Мразам камери и апарати. Апаратите се мојот најголем непријател и пријател истовремено. Преку нив им ги пренесувам моите емоции на обожавателите без да кажам збор.

–          Јас никогаш не вежбам како ќе изгледам во едно видео. Имам посебна поврзаност со камерата која јас ја нарекувам љубов-омраза. Јас сум перфекционист по природа и секогаш давам сѐ од себе кога работам на нешто. Никогаш не сум мрзелива, – биле нејзините зборови во интервјуто.

Напиши коментар