ШоуБиз

Никол ја гледаше несреќата на Хамилтон а беше немоќна да му помогне

Никол Шерцингер го гледаше хоророт кој го доживеа нејзиното момче, а не можеше ништо да стори. Тоа беше ужасна глетка која се случи на трката во Belgian grand Prix во неделата.

Додека ѕвездата на McLaren го сонуваше својот нов успех се случи страшен удар кој комплетно го уништи возилото на Хамилтон. Со тоа тој ја изгуби трката, но за среќа помина без тешки повреди.

Напиши коментар